W Biegu na Orientację po medale Mistrzostw Śląska

14.04.2011 11:32 | 0 komentarzy | WiZ

Jastrzębiu Zdroju w lesie Kyndra odbyły się Mistrzostwa Śląska w klasycznym Biegu na Orientację, w których startowało około 300 zawodników z Polski i Czech.

Najlepiej spisał się Antoni Szotek zwyciężając w kategorii wiekowej do 55 lat i zdobywając tytuł Mistrza Śląska. Jędrzej Szotek zajął czwarte miejsce w kategorii M21. Oboje reprezentują ATZ Racibórz.
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ZSOMS w Raciborzu. Alicja Piechulla w kategoria K18 wywalczyła drugie miejsce zostając wicemistrzynią Śląska. Na trzecim miejscu w tej samej konkurencji uplasowała się Monika Mucha. Wśród mężczyzn wicemistrzem Śląska został Wojciech Płachciak startujący w konkurencji M18. Z dobrej strony pokazała się również Pawlak Alicja oraz Magdalena Kurzeja plasując się odpowiednio na V i VI miejscu w swojej kategorii K18. W konkurencji męskiej do lat 16 na V miejscu uplasował się Piotr Nakraszewicz. Uczniów ZSOMS do zawodów przygotowywali Joanna Skalik i Tomasz Kanclerz.