Energetyk ROW wygrał w meczu na szczycie

22.04.2011 18:10 | 70 komentarzy | pm
Ostatnia aktualizacja: 23.04.2011 18:10

Piłkarze z Rybnika dzięki trafieniu Rafała Mitury pokonali na wyjeździe Oderkę Opole, swojego bezpośredniego rywala w walce o awans.

Oderka Opolo - ROW Rybnik 0:1

5 min. Kocur nie trafia w piłkę na 10m mogło być 1:0 dla ROWu!

7 min 1:0 prowadzi ROW po bramce Mitura!!!

10 min Bonk dośrodkowuje z rzutu wolnego a po głowce naszego zawodnika bramkarz Opolan ma spore problemy.

14 min. Rzut wolny dla Odry. Paś interweniuje.

25 min. Strzał z dystansu Kasprzaka mija bramkę Odry.

29 min. Kostecki głową nad bramką po dośrodkowaniu Bonka z rzutu rożnego.

39 min. Kostecki po ładnej solowej akcji strzela w boczną siatkę bramki Odry.

42 min. Kontra ROW. Kocur jest faulowany a obrońca Odry otrzymuje żółtą kartke.

46 min. Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Prowadzi ROW 1:0.

Nasza drużyna gra dojrzale. Odra sprawia wrażenie zespołu nieco zagubionego. Mecz świetnie się ułożył dla ROW-u ale przypominamy, że w rundzie jesiennej to Odra prowadziłą na stadionie w Rybniku do przerwy 1:0 a mimo to przegrała mecz 1:2

Zawodnicy obu zespołów pojawili się już na płycie boiska. Wkrótce rozpoczęcie 2 połowy spotkania.

48 min. Pierwszy rzut rożny dla Odry w tym spotkaniu. Interwencja Pasia.

53 min. Setla sam na sam z Pasiem i ... trafia wprost w naszego bramkarza!

60 min. Za faul żółtą kartke ogląda Wójcik. Rzut wolny dla Odry z ok.20m. Strzał trafia w mur. Należy zauważyc jednak że to Oderka teraz przejęłą inicjatywę.

70 min. Groźna akcja Odry. Franek głową obok bramki. Piłkarze ROW-u czekają na kontrę jednak za mocno chyba cofnięci.

75 min. Paś ponownie interweniuje po dośrodkowaniu Odry - na wysokości pola karnego - z rzutu wolnego.

79 min. 2 rzuty rożne Odry i 2 razy piłka ląduje w rękach niezawodnego Pasia.

87 min. Pierwszy błąd Pasia który mija się z piłką po dośrodkowaniu. Na szczęście bez konsekwencji, Obrońca ROW-u wyjaśnia sytuację.

90 min. Kowalczyk strzela w słupek ! Chwilę potem sędzia kończy spotkanie! ROW inkasuje jakże ważne 3 okt !