Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Odra przegrała w Nowym Sączu

11.05.2011 22:19 | 0 komentarzy | art

W meczu 28 kolejki I ligi Odra Wodzisław przegrała w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją 2:1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 22. minucie meczu po bramce Vladimira Kukla, który nie dał szans Maciejowi Nalepie uderzeniem w długi róg bramki. Chwilę później Odra doznała kolejnej straty, tym razem w postaci kontuzji Pawła Polaka. W 72. minucie wynik podwyższył dobrze znany w Wodzisławiu Marcin Chmiest. Napastnik, który jeszcze jesienią występował w Odrze uderzył z woleja nie do obrony. Honorową bramką dla Odry zdobył w 88. minucie Marcin Figiel.

Odra zagrała w składzie: Nalepa, Brzozowski, Cybulski, Tanżyna, Caha, Skrobacz, Figiel, Jary (85. Kuczok), Polak (25. Sobik), Nganbe Nganbe (65. Bartosiewicz), Odunka