Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Agnieszka Ostrowska z drugim medalem

22.05.2011 10:40 | 0 komentarzy | kozz

Pływaczka AZS PWSZ Racibórz z czasem 2 minut 29 sekund i 57 setnych zajęła pierwsze miejsce na dystansie 200 metrów stylem klasycznym seniorów.

Jest to drugi medal podpiecznej Piotra Generalczyka podczas Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbywają się na pływalni "Rawszczyna" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzień wcześniej Ostrowska wywalczyła srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, a w sobotę była najlepsza zdobywając złoto na swoim koronnym dystansie. W niedzielę przed Agnieszką jeszcze jeden start, tym razem na 100 metrów stylem klasycznym. Na dystansie 200 metrów stylem klasycznym 13. miejsce zajęła druga z podopiecznych trenera Generalczyka Monika Czerniak, która w piątek w kategorii 19-20 lat na 50 metrów była pierwsza.