Piątek, 21 czerwca 2024

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

01.06.2011 21:39 | 9 komentarzy | (ak)

Końcówka sezonu przynosi zawsze sensacyjne rozstrzygnięcia, które gwarantują dreszczyk emocji do ostatniego gwizdka.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN Katowice)

Wyniki XXVII kolejki spotkań (01.06.2011)

Rydułtowy – Żory 3:3 (1:2)

Ruda Śląska – Unia Racibórz 5:0 (4:0)

Czaniec – Rogów 1:0 (0:0)

Porąbka – Marklowice 1:3 (0:0)

Ornontowice – Nadwiślan Góra 1:1 (1:1)

Podbeskidzie B-B II – Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:1)

Rekord B-B – Mikołów 6:0 (4:0)

Bojszowy – Carbo Gliwice 5:2 (2:2)

Wyniki XXVI kolejki spotkań (27/29.05.2011)

Unia Racibórz – Bojszowy 3:5 (1:2)

Rogów – Marklowice 1:1 (0:0)

Żory – Ruda Śląska 2:2 (0:0)

Mikołów – Rydułtowy 6:2 (2:0)

Czechowice-Dziedzice – Ornontowice 5:2 (2:1)

Carbo Gliwice – Czaniec 1:2 (0:1)

Nadwiślan Góra – Porąbka 2:0 (2:0)

Rekord B-B – Podbeskidzie B-B II 2:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rogów275742:22
2.Rekord B-B275667:24
3.Czechowice-Dziedzice275264:30
4.Nadwiślan Góra274755:40
5.Podbeskidzie B-B II274660:35
6.Czaniec274539:30
7.Mikołów274341:38
8.Bojszowy273954:51
9.Ornontowice273542:53
10.Marklowice273332:34
11.Unia Racibórz273034:67
12.Rydułtowy272946:61
13.Ruda Śląska272850:53
14.Porąbka272130:65
15.Żory272029:52
16.Carbo Gliwice271632:62

Zapowiedź XXVIII kolejki spotkań (04/05.06.2011)

Unia Racibórz – Rydułtowy (sb 17:00), Rogów – Bojszowy (sb 17:00), Marklowice – Ornontowice (sb 17:00), Mikołów – Żory (sb 17:00), Carbo Gliwice – Ruda Śląska (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Rekord B-B (sb 17:00), Czaniec – Porąbka (sb 18:00), Nadwiślan Góra – Podbeskidzie B-B II (nd 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN Katowice)

Wyniki XXVII kolejki spotkań (01.06.2011)

Rymer Rybnik – Szczejkowice 6:1 (2:0)

Krzyżanowice – Pietrowice Wielkie 3:0 (0:0)

Pszów – Rafako Racibórz 2:3 (1:0)

Syrynia – Nędza 2:0 (1:0)

Czyżowice – Gorzyce 0:1 (0:1)

Połomia – Skrzyszów 1:3 (1:1)

Jejkowice – Lubomia 2:1 (1:0)

Świerklany – Jedłownik* 1:3 (0:1)

Wyniki XXVI kolejki spotkań (28/29.05.2011)

Rafako Racibórz – Nędza 1:1 (0:1)

Gorzyce – Jejkowice 2:1 (1:1)

Pszów – Świerklany 2:0 (1:0)

Jedłownik* – Rymer Rybnik 4:0 (3:0)

Pietrowice Wielkie – Połomia 2:1 (1:0)

Lubomia – Krzyżanowice 3:1 (2:1)

Skrzyszów – Syrynia 2:1 (2:0)

Szczejkowice – Czyżowice 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jedłownik*276282:19
2.Krzyżanowice275168:40
3.Nędza274350:34
4.Pszów274255:40
5.Świerklany274250:41
6.Rafako Racibórz274147:55
7.Jejkowice274147:41
8.Rymer Rybnik273942:43
9.Syrynia273951:45
10.Pietrowice Wielkie273843:50
11.Lubomia273744:47
12.Czyżowice273235:52
13.Połomia272835:49
14.Gorzyce272833:58
15.Skrzyszów272735:60
16.Szczejkowice272133:76

Uwaga! Pod nazwą Jedłownik* występuje Jastrzębie.

Zapowiedź XXVIII kolejki spotkań (04/05.06.2011)

Nędza – Połomia (sb 14:00), Rafako Racibórz – Syrynia (sb 17:00), Gorzyce – Rymer Rybnik (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Jejkowice (sb 17:00), Lubomia – Czyżowice (sb 17:00), Pszów – Jedłownik* (sb 17:00 w Jastrzębiu), Skrzyszów – Krzyżanowice (nd 17:00), Szczejkowice – Świerklany (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXVI kolejki spotkań (28/29.05.2011)

Górki Śląskie – Ocice Racibórz 5:2 (3:1)

Samborowice – Buków 0:0

Krzanowice – Rzuchów 4:6 (2:3)

Gaszowice – Kuźnia Raciborska 0:0

Krzyżkowice – Nowa Wieś 1:2 (0:1)

Ruda Kozielska – Zawada 0:3 (0:0)

Tworków – Rudy 1:0 (1:0)

Kornowac – Turza Śląska 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zawada265450:19
2.Górki Śląskie265357:21
3.Kuźnia Raciborska265058:30
4.Gaszowice264861:38
5.Rudy 264143:34
6.Buków264054:40
7.Turza Śląska263749:56
8.Krzanowice263751:48
9.Nowa Wieś263544:51
10.Tworków263531:37
11.Krzyżkowice263233:44
12.Kornowac263247:54
13.Ruda Kozielska262939:47
14.Samborowice262435:60
15.Ocice Racibórz262346:90
16.Rzuchów262239:68

Zapowiedź XXVII kolejki spotkań (04/05.06.2011)

Kuźnia Raciborska – Krzanowice (sb 15:00), Buków – Kornowac (sb 17:00), Rudy – Krzyżkowice (sb 17:00), Turza Śląska – Tworków (nd 17:00), Ocice Racibórz – Gaszowice (nd 17:00), Rzuchów – Ruda Kozielska (nd 17:00), Nowa Wieś – Górki Śląskie (nd 17:00), Zawada – Samborowice (nd 17:00).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wynik zaległego meczu XVIII kolejki spotkań (01.06.2011)

Lyski – Adamowice 3:2 (3:0)

Wyniki XXVI kolejki spotkań (28/29.05.2011)

Zabełków – Cyprzanów 1:2 (0:0)

Bieńkowice – Pstrążna 2:2 (0:0)

Babice – Chałupki 6:1 (1:0)

Nieboczowy – Dzimierz 1:2 (0:1)

Adamowice – Markowice 1:5 (0:3)

Gamów – Studzienna 6:3 (1:2)

Lyski – Pawłów 0:0

Brzezie – Płonia Racibórz 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Dzimierz266286:22
2.Nieboczowy265881:39
3.Gamów264968:52
4.Cyprzanów264360:49
5.Pawłów264164:52
6.Brzezie264047:42
7.Studzienna264063:55
8.Lyski263960:49
9.Bieńkowice263658:56
10.Zabełków263149:58
11.Markowice263052:55
12.Pstrążna262842:56
13.Płonia Racibórz262641:80
14.Babice262251:61
15.Chałupki262246:79
16.Adamowice261552:115

Zapowiedź XXVII kolejki spotkań (04/05.06.2011)

Studzienna – Zabełków (sb 17:00), Chałupki – Bieńkowice (sb 17:00), Cyprzanów – Brzezie (nd 13:00), Dzimierz – Babice (nd 14:00), Pstrążna – Pawłów (nd 14:30), Płonia Racibórz – Adamowice (nd 15:30), Gamów – Lyski (nd 15:30), Markowice – Nieboczowy (nd 16:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIX kolejki spotkań (28/29.05.2011)

Lyski II – Kobyla 2:5 (0:1)

Bogunice – Jankowice 0:7 (0:2)

Górki Śląskie II – Czernica 1:1 (0:0)

Raszczyce – Nędza II 0:1 (0:1)

Gaszowice II – Siedliska 3:1 (1:0)

Zawada Książęca – Babice II 3:0 (wo)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza II194881:14
2.Gaszowice II194578:32
3.Siedliska194162:36
4.Kobyla193654:45
5.Zawada Książęca193542:26
6.Raszczyce192437:39
7.Jankowice192350:55
8.Bogunice192040:41
9.Górki Śląskie II192031:43
10.Czernica191832:55
11.Lyski II191429:51
12.Babice II*1906:105

Uwaga! Babice II* wycofały się z rozgrywek.

Zapowiedź XX kolejki spotkań (05.06.2011)

Jankowice – Raszczyce (nd 15:00), Nędza II – Górki Śląskie II (nd 15:00), Kobyla – Zawada Książęca (nd 15:00), Czernica – Gaszowice II (nd 15:00), Siedliska – Lyski II (nd 17:00), Bogunice – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIII kolejki spotkań (28/29.05.2011)

Owsiszcze – Bolesław 7:0 (1:0)

Syrynia II – Pietrowice Wielkie II 2:1 (1:1)

Bełsznica – Borucin 3:5 (2:3)

Kokoszyce – Rudnik 2:1 (1:0)

Pietraszyn – Lubomia II 10:1 (5:0) mecz zakończony w 60 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

Olza – Grzegorzowice 3:0 (wo)

Wojnowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Borucin215269:20
2.Pietrowice Wielkie II214755:24
3.Pietraszyn214768:34
4.Syrynia II214164:45
5.Rudnik214051:26
6.Owsiszcze214074:32
7.Olza213650:38
8.Kokoszyce222335:49
9.Bolesław222239:63
10.Wojnowice212037:50
11.Lubomia II211829:76
12.Bełsznica22825:81
13.Grzegorzowice*21416:74

Uwaga! Grzegorzowice* wycofały się z rozgrywek.

Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (04/05.06.2011)

Pietrowice Wielkie II – Olza (sb 13:00), Rudnik – Syrynia II (sb 16:00), Borucin – Kokoszyce (sb 17:00), Lubomia II – Owsiszcze (nd 11:00), Bolesław – Wojnowice (nd 16:00), Pietraszyn – pauza, Bełsznica – pauza.


Uwaga! W przypadku takiej samej liczby punktów o miejscach w tabelach decyduje bilans bezpośrednich spotkań.


(ak)