Niezły start Pietrowic, finisz dla Krzyżanowic

02.06.2011 14:39 | 1 komentarz | WiZ

Drużyna Startu Pietrowice Wielkie po dobrej jesieni spisuje się gorzej na wiosnę, co potwierdza jej 10  miejsce w tabeli klasy okręgowej. Zespół gospodarzy bardzo dobrze radzi sobie na wiosnę, przegrał tylko trzy spotkania i pokonał lidera z Jastrzębia 3:2, co przekłada się na zajmowane w tabeli drugie miejsce.

W klasie okręgowej wicelider LKS Krzyżanowice zasłużenie wygrały ze Startem Pietrowice Wielkie 3:0. W derbach podokręgu lepsza okazała się drużyna gospodarzy, która z przebiegu całego spotkania zasłużyła na zwycięstwo. Do 60 minut mecz był dosyć wyrównany ze wskazaniem na Krzyżanowice, które dłużej utrzymywały się przy piłce i stwarzały sobie więcej sytuacji podbramkowych. Wreszcie 30 minut przed końcem otworzył się worek z bramkami i miejscowi w 13 minut wypunktowali ekipę Startu. Wynik meczu otworzył Adrian Studniczek w 59. minucie, na 2:0 podwyższył Andy Surgota w 70. minucie, a Sebastian Piechota w 72. minucie ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Krzyżanowic.

LKS Krzyżanowice - Start Pietrowice Wielkie 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Adrian Studniczek (59.), 2:0 Andy Surgota, (70.), 3:0 Sebastian Piechota (72.)