Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Przyszłość Rogów - Naprzód Borucin 7:0 [wideo]

09.06.2011 00:36 | 21 komentarzy | kozz

Seniorów Przyszłości Rogów i Naprzodu Borucin dzieli kilka klas różnicy. Obydwóm zespołom niewiele brakuje do awansu. Piłkarze z Rogowa są już prawie w III lidze, natomiast zawodnicy Borucina w B klasie. Tym razem oba kluby zmierzyły się na szczeblu trampkarzy.

Materiał wideo:

Mecz pomiędzy Przyszłością Rogów, a Naprzodem Borucin to trzeci mecz finałowy trampkarzy starszych Podokręgu Racibórz. Oba zespoły były najlepsze w swoich grupach i zmierzyły się w ostatnim najistotniejszym spotkaniu. Poza Rogowem i Borucinem udział w meczach brał Buk Rudy. Zwycięzca miał zostać wyłoniony w rywalizacji każdy z każdy. W pierwszym meczu Rudy musiały uznać wyższość rywala jakim był na swoim boisku Borucin. W drugim meczu finałowym klasę pokazały Rudy pokonując na swoim terenie Rogów aż 7:4. Przed decydującym spotkaniem pomiędzy Rogowem a Borucinem było kilka rozwiązań, gdyż każdy zespół mógł finałowe rozgrywki jeszcze wygrać. W przypadku wygranej Borucina to podopieczni Jerzego Halfara zdobyliby tytuł najlepszych na Raciborszczyźnie. W momencie gdyby pomiędzy obiema jedenastkami był remis, to również tryumfy święciłby Naprzód. Rogów, aby stać się najlepszą drużyną Podokręgu Racibórz musiał wygrać mecz z Borucinem różnicą pięciu goli. Każde zwycięstwo Rogowa mniejszym stosunkiem bramek skończyło się wiktorią dla Buku Rudy. Już pierwsze minuty nie pozostawiały złudzeń kibicom z Borucina, którzy licznie przyjechali do Rogowa. To gospodarze narzucili swój styl gry i już po ośmiu minutach prowadzili 2:0. Choć trener trampkarzy Przyszłości twierdził, że będzie ciężko strzelić 5 goli przeciwnikowi to się mylił. W przeciągu 5 minut, od 21 do 26 piłkarze Rogowa prowadzili właśnie 5:0. Dalsze strzelanie miało miejsce po przerwie i to Przyszłość wynikiem 7:0 wygrała z Naprzodem Borucin okazując się najlepszą wśród zwycięzców trzech grup. Szczegóły meczu w wideorelacji i Sport365.

Przyszłość Rogów - Naprzód Borucin 7:0 (5:0)