Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

G SMS piąte w mistrzostwach Polski

10.06.2011 15:44 | 3 komentarze | WiZ

W Raciborzu i Radlinie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych, w których startowało 19 szkół Gimnazjalnych z całej Polski. Pływacy Gimnazjum SMS Racibórz w tak doborowym towarzystwie zajęli piąte miejsce i zdobyli cztery medale.

Podopieczne Ewy Lewandowskiej Agata Pawlisz wywalczyła srebrny i brązowy medal na 100 i 200m stylem klasycznym i Katarzyna Nawaryńska zdobyła srebrno na 100 m stylem grzbietowym. Podopieczny Marii Gawliczek, Krzysztof Tokarski wywalczył brązowy medal na 100m stylem klasycznym. W finałach popłynęli: Katarzyna Rogacz, Wojciech Gabrysz, Bugdol Rafał. Drużyna SMS Racibórz składała się z 10 pływaków: Agata Pawlisz, Krzysztof Tokarski, Katarzyna Nawaryńska, Wojciech Gabrysz, Katarzyna Rogacz, Rafał Bugdol, Magdalena Kiersztyn, Robert Niestrój, Vanessa Zwick i Kamil Gunia.