Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Piłkarze Naprzodu Zawada w 4 meczach zdobyli 30 goli!

28.06.2011 22:07 | 155 komentarzy | art

W ostatnim meczu rozgrywek A klasy rozegrany w Boże Ciało Naprzód Zawada rozbił u siebie ostatnią drużyną tabeli Strzelca Rzuchów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gospodarze, mimo że już wcześniej zapewnili sobie awans nie zamierzali dawać rywalom taryfy ulgowej. W sumie zdobyli 10 goli, a łupem bramkowym podzielili się Rafał Wójt, Grzegorz Szymiczek, Zbigniew Poloczek (wszyscy trzej trafili 2-krotnie), Krzysztof Tanżyna, Dawid Dąbek, Michał Łagoda i Piotr Jęczmionka.

Nie było to pierwsze spotkanie, w którym drużyna Naprzodu imponowała skutecznością. W sumie w 4 ostatnich meczach zawodnicy z Zawady zdobyli 30 goli! - W końcówce sezonu chłopcy załapali dobry rytm i ich gra wyglądała naprawdę imponująco. Myślę, że prezentowaliśmy dobry i ciekawy styl gry, z wieloma szybkimi podaniami. Rywale nie byli w stanie za nami nadążyć więc stwarzaliśmy sobie naprawdę wiele sytuacji i te wyniki przy lepszej skuteczności mogły być jeszcze bardziej okazałe. Mamy bardzo młodą drużynę, ze średnią wieku ledwo co przekraczającą 20 lat. W tym sezonie ci piłkarze bardzo się rozwinęli. Ale trzeba podkreślić, że to efekt ich zaangażowania, tego że na każdym treningu sumiennie pracują. To procentuje na boisku – podkreśla Robert Tkocz, trener Naprzodu.

 

            (art)