Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Zwycięstwo Unii w Pszowie

30.07.2011 20:09 | 28 komentarzy | kozz

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz wygrali mecz sparingowy z występującym w klasie okręgowej Górnikiem Pszów.

Choć to Górnik w spotkaniu rozegranym w Pszowie prowadził już 2:0, to ostatecznie Unia okazała się lepsza wygrywając 3:2. Pierwszą bramkę w 15. minucie zdobył Zbigniew Grasman. Drugiego gola dołożył Tomasz Wardęga trafiając do bramki w 48. minucie. Ostatnie 30 minut meczu należało do raciborskiej Unii. Gola na 2:1 w 60. minucie strzelił Roman Kowalczyk. Wynik meczu 10 minut później wyrównał Dariusz Binek. Decydujące trafienie Górnikom z Pszowa zadał 15-letni Mateusz Grzesik. Unia wygrała w Pszowie 3:2. W bramce Unii zagrał Dawid Mańczyk, który ostatnio występował w LKS Tworków. Zawodnik prawdopodobnie przejdzie do Unii.