środa, 17 lipca 2024

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Piłkarze czekają na Twoje wsparcie!

16.08.2011 13:34 | 3 komentarze | e

Już 19 i 20 sierpnia goście odwiedzający Piwiarnię Warecką w Wodzisławiu Śląskim będą mogli wspomóc naszą reprezentację przez dodanie swojego zdjęcia do wyjątkowej mozaiki.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszyscy kibice piłki nożnej mają niepowtarzalną szansę wsparcia narodowej jedenastki tuż przed meczem Polska – Niemcy, który odbędzie się 6 września w Gdańsku. Dzieło złożone z fotografii kibiców zawiśnie przed stadionem, na którym spotkają się obie drużyny narodowe.  

Warka jako oficjalny sponsor reprezentacji Polski pragnie zaangażować tysiące osób we wsparcie drużyny narodowej przed spotkaniem Polska - Niemcy w Gdańsku. Aby dołączyć do akcji, wystarczy dodać swoje zdjęcie do mozaiki na stronie www.Husaria.MyReprezentanci.pl lub przyjść w najbliższy weekend do Piwiarni Wareckiej przy os. XXX lecia paw. 62 C. W lokalu zostanie ustawione specjalne stanowisko, przy którym będzie można zrobić sobie zdjęcie i dodać je do całościowego obrazu przedstawiającego waleczną i nieustraszoną polską husarię.

Na pierwszych sto osób, które odwiedzą Piwiarnię Warecką i dołączą swoje zdjęcie, czekają upominki przydatne w zagrzewaniu piłkarzy do walki na murawie. Jednocześnie fani sportu cały czas mogą dodawać zdjęcia za pośrednictwem strony www.Husaria.MyReprezentanci.pl oraz profilu Warki na portalu Facebook.com. Dołącz swoją fotografię i pokaż piłkarzom, jak bardzo w nich wierzysz! Akcja tworzenia ogromnej mozaiki potrwa do końca sierpnia.