Ciężka przeprawa Górnika z Kombudem

26.09.2011 21:00 | 3 komentarze | art

Drużyna Górnika Radlin po zaciętym meczu III ligi wygrała we własnej hali z Kombudem Tychy 3:2.

Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, wygrywając pierwszego seta 25:22. Niestety dwie następne partie należały do gości i Górnik musiał walczyć o uniknięcie drugiej porażki z rzędu. W czwartym secie toczyła się zażarta walka, którą zakończyła się zwycięstwem drużyny gospodarzy 29:27. Tie break obfitował  w wielkie emocje, do stanu 7:7 drużyny walczyły punkt za punkt. Wtedy jednak Górnikowi udało nam się odskoczyć na 2 punkty. Przewagę tę gospodarze utrzymali do końca i wygrali  piąty set 15:12.

Drużyna Górnika zagrała w składzie: Adam Barteczko, Błażej Popis, Damian Harazim, Dawid Olszewski, Kamil Gilner, Adam Lewandowski, Piotr Lisicki, Łukasz Wawrzyńczyk, Marcin Mucha, Patryk Grzywacz, Kamil Kaczmarek.

Górnik Radlin – TKS Kombud Tychy 3:2

3:2 (25:22, 23:25, 22:25, 29:27, 15:12)