Reprezentanci szkoły finalistami mistrzostw Polski

11.10.2011 11:01 | 0 komentarzy | kozz

Zawody potocznie zwane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego odbyły się w Kielcach.

W sportowych zmaganiach brali udział również przedstawiciele Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Trzech uczniów klas gimnazjalnych pojechało do Kielc pod opieką trenerki Joanny Skalik, by stoczyć sportową walkę o miejsce na najwyższej rangi zawodach. W skoku wzwyż reprezentował Racibórz Grzegorz Ptak, który ustanowił rekord życiowy i z wynikiem 182 cm zajął czwartą lokatę. W biegu na 600 m uczestniczył Szymon Waskin. Zmagając się z rywalami i silnym wiatrem zajął siódmą lokatę. Natomiast biegacz na 110 m ppł Dawid Żebrowski uplasował się na 8. miejscu. Wszyscy trzej reprezentanci znaleźli się więc w ścisłych finałach mistrzostw Polski.