środa, 17 lipca 2024

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

16.10.2011 11:06 | 2 komentarze | kozz

W sobotę na pływalni ZSOMS w Raciborzu odbyły się zawody o Puchar Dyrektora na dystansach 50m i 400m. Zapoznaj się z wynikami.

Puchar Dyrektora za nami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Udział wzięli pływacy z powiatu raciborskiego, rybnickiego i wodzisławskiego, a także zawodnicy z całej Polski i Czech.

 

Finały:

50 metrów stylem dowolnym mężczyzn:
1. Kacper Majchrzak (Warta Poznań) - 0:23,39
2. Jan Smoliński - (AZS Katowice) - 0:24,96
___
startowali także:
Marcin Holona (RMKS Rybnik) - 0:25,71
Rafał Bugdol (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:25,82

50 metrów stylem dowolnym kobiet:
1. Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) - 0:26,71
2. Anna Dowgiert (WKS Śląsk Wrocław) - 0:28,91
___
startowały także:
Aleksandra Mazurkiewicz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:27,40
Agnieszka Ostrowska (AZS PWSZ Racibórz) - 0:28,10

50 metrów stylem klasycznym mężyczyzn:
1. Mikołaj Machnik (AZS AWF Katowice) - 0:29,22
2. Krzysztof Tokarski (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:29,62
___
startowali także:
Dominik Zyg (MKS MOS Katowice) - 0:30,52
Patryk Suchodolski (Górnik Radlin) - 0:31,50
Kamil Gunia (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:34,68

50 metrów stylem klasycznym kobiet:
1. Agnieszka Ostrowska (AZS PWSZ Racibórz) - 0:32,87
2. Agata Pawlisz (MMKS Kędzierzyn-Koźle) - 0:35,55
___
startowały także:
Katarzyna Rogacz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:34,90
Kamila Wiśniewska (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:37,57
Hanna Siwek (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:38,07
Agnieszka Gadżała (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:40,98
Monika Ściana (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:42,65
Martyna Małyska (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:44,18

400 metrów stylem zmiennym mężyczyzn:
1. Arkadiusz Osses (KS Warta Poznań) - 4:35,03
2. Mikołaj Machnik (AZS AWF Katowice) - 4:49,59
3. Michał Kwiecień (MKS-SMS Victoria Racibórz - 4:57,02
4. Tomasz Brembor (AZS AWF Katowice) - 4:59,58
5. Adrian Majdziński (UKS Aquatica Pawłowice) - 5:20,75
6. David Spulak (Olomouc) - 5:38,20

400 metrów stylem zmiennym kobiet:
1. Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) - 4:53,98
2. Magdalena Kiersztyn (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 5:06,51
3. Alicja Ulatowska (UKP Unia Oświęcim) - 5:07,70
4. Katarzyna Rogacz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 5:12,13
5. Karolina Zajonc (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 5:26,86
6. Martyna Szkrobocz (Ruda Śląska) - 5:33,23

50 metrów stylem grzbietowym mężyczyzn:
1. Jakub Jończyk (WKS Śląsk Wrocław) - 0:25,97
2. Karel Benicek (Żlin) - 0:26,52
___
startowali także:
Mateusz Szewczyk (Górnik Radlin) - 0:28,19
Rafał Bugdol (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:28,19
Wojciech Gabrysz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:28,55
Paweł Tabisz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:30,48
Kamil Migatulski (RMKS Rybnik) - 0:30,52
Krzysztof Tokarski (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:31,55

50 metrów stylem grzbietowym kobiet:
1. Maja Zawiszewska (WKS Śląsk Wrocław) - 0:28,49
2. Marketa Strapkova (Żlin) - 0:30,12
___
startowały także:
Katarzyna Nawaryńska (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:30,54
Aleksandra Mazurkiewicz (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:30,58
Agnieszka Ostrowska (AZS PWSZ Racibórz) - 0:31,17
Martyna Małyska (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:35,50

50 metrów stylem motylowym mężczyzn:
1. Mateusz Andrzejczak (MKS Juvenia Wrocław) - 0:25,34
2. Emil Bening (MKS Juvenia Wrocław) - 0:25,38
___
startowali także:
Domnik Zyg (MKS MOS Katowice) - 0:27,99
Wojciech Gabrysz (MKS-SMS Victoria Racibórz - 0:28,29
Marcin Holona (RMKS Rybnik) - 0:28,14
Patryk Suchodolski (Górnik Radlin) - 0:28,48

50 metrów stylem motylkowym kobiet:
1. Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) - 0:27,97
2. Sara Skrzydło (WKS Śląsk Wrocław) - 0:28,87
___
startowały także:
Agnieszka Ostrowska (AZS PWSZ Racibórz) - 0:30,17
Agnieszka Gadżała (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:32,75
Karolina Zajonc (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:32,98
Emilia Makosz (Orka Lędziny) - 0:33,66
Magdalena Kiersztyn (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 0:34,19

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich