24.10.2011 02:12 | 1 komentarz | WiZ

W meczu 8 kolejki C LKS Zgoda Zawada Książęca uległa u siebie LKS Zryw Rudnik 1:2. Gospodarze z aspiracjami do awansu stracili dwie bramki z rzutów karnych, sami nie wykorzystali jednego karnego.

Pogrążyły nas karne

Dla gości jedenastki skutecznie wykonywał Kamil Twaróg 36 i 91 minucie spotkania. Dla Zgody celnym trafieniem popisał się Leszek Krajczok w 58. minucie. Przed tym spotkaniem rywale zajmowali miejsce w środku tabeli z 10 punktami na koncie. Mecz był dosyć wyrównany ze wskazaniem na drużynę Zgody, która nie wykorzystała dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Zryw Rudnik  1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kamil Twaróg 36., 1:1 Leszek Krajczok 58., 1:2 Kamil Twaróg 90+1

Żółte kartki: Kalisz, Floriańczyk - Fojcik, Śmiechowski

Sędzia: Tomasz Kacorzyk

LKS Zgoda Zawada Książęca: Panek, M. Kalisz, Tatarczyk, Herud, Białek,  K. Kalisz, M. Zdrzałek, Kułaga, Krajczok, Drewniak (G. Zdrzałek 46.), Floriańczyk. Rez: Żyła.
Trener: Ireneusz Białek.

LKS Zryw Rudnik: Janosz, Dyrszak, Fiegler, Rzytki (Cięcinka 46.), Śmiechowski, Twaróg, Fojcik, Lisowski, Depta, Winkler, Nowak.
Trener: Józef Rzytki