imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

JP Telebim RLPS: Enter El-Bis Instal powrócił na szczyt

24.10.2011 07:05 | 10 komentarzy | kozz

W Raciborskiej Lidze Piłki Siatkowej rozegrano trzecią kolejkę.

W najciekawszym meczu Enter El-Bis Instal zmierzył się z dotychczasowym liderem CXT Roruch Ofistar i pokonał go gładko 3:0. Siatkarze CXT opór stawiali w pierwszych dwóch setach, które przegrali do 23. W ostatnim Enter wygrał do 20 i w całym meczu 3:0. Drugi z porannych meczów również zakończył się w godzinę. Lunatycy DER-SERVICE w stosunku 3:0 pokonali mistrza z zeszłego sezonu Nowiny.pl. Zespół Nowin nie potrafił nawiązać walki z Lunatykami przegrywając do 18., 10. i 22. Cztery sety rozegrano w batalii Złotnika Chrzanowskiego i sm-foto.pl AiR Team. Lepsi okazali się zawodnicy sm-foto.pl, którzy mimo, że przegrali pierwszego seta, w trzech następnych wykazali wyższość nad rywalem i wygrali 3:1. W niedzielę spotkały się także zespoły zamykające tabelę JP Telebim RLPS: JP Telebim 13 i Omerta. W meczu tych drużyn lepsza okazała się ekipa JP Telebim 13, która w trzech setach pokonała Omertę. Podobnie jak w meczu sm-foto.pl i Złotnika, pierwszy set należał do przegranego. W kolejnych trzech zwyciężył JP Telebim i zapisał na swoim koncie pierwsze trzy punkty w sezonie.