Górnik Radlin wygrał z AZS Rafako

26.10.2011 19:05 | 1 komentarz | kozz

Juniorzy KS AZS Rafako Racibórz i SK Górnik Radlin zmierzyli się dzisiaj w sali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Raciborzu.

W juniorskiej konfrontacji lepsi okazali się siatkarze z Radlina, którzy wygrali 3:1. Było to spotkanie ósmej kolejki rundy zasadniczej grupy śląskiej II. Pierwszy set należał do gospodarzy, którzy zwyciężyli wysoko do 16. Pozostałe sety wygrali Górnicy. Najpierw do 23, następnie do 20 i ostatni, czwarty set do 23. Kolejny mecz AZS Rafako zagra na wyjeździe z SV MOSiR Zabrze, a Górnik podejmować będzie u siebie KS Jastrzębie Borynia. Mecz odbędą się 2 listopada.

W zespole Rafako zabrakło kluczowego zawodnika - Krzysztofa Perszela, który kilkanaście dni temu uległ wypadkowi. -Brakuje nam go w zespole, był podporą drużyny, mam nadzieję, że wróci jak najszybciej do zdrowia - powiedział Adam Kurpis trener juniorów AZS Rafako Racibórz. Z kolei w zespole Górnika Radlin brakowało Piotra Lisickiego, któremu trener Marek Przybysz dał odpocząć. Więcej o drużynie Rafako w następnym wydaniu "Nowin Raciborskich" (2.11.).

Składy:

AZS Rafako Racibórz: Kamil Ciołek, Tomasz Błaszczok, Mateusz Lucia, Michał Białuski, Kamil Sładek, Michał Ciołek, Patryk Smuda.

SK Górnik Radlin: Łukasz Wawrzyńczyk, Patryk Grzywacz, Adam Lewandowski, Błażej Popis, Jarosław Marcol, Marcin Mucha, Michał Mielimąka, Kamil Kaczmarek, Dawid Olszewski, Kamil Rauza.

AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 1:3 (25:16, 23:25, 20:25, 23:25)