Przyszłość zmiotła Gorzyce [foto]

29.10.2011 23:25 | 22 komentarze | kozz

Trampkarze starsi Przyszłości Rogów nie miały litości dla swoich rówieśników z Czarnych Gorzyce.

Gospodarze z Rogowa dominowali w całym spotkaniu i już do przerwy prowadzili 3:0. Po przerwie strzelili kolejne cztery bramki. Hat-tricki na swoim koncie zapisali Łukasz Kubica i Grzegorz Polak. Czarni mieli szansę na honorowe trafienie, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

KS Przyszłość Rogów - LKS Czarni Gorzyce 7:0 (3:0)
Łukasz Kubica (trzy), Grzegorz Polak (trzy), Patryk Pietrasz (jedna).

KS Przyszłość Rogów: Kamil Zychma - Szymon Kühn, Szymon Panic, Bartosz Stebel, Kamil Kucza, Sebastian Jaszczak, Tobiasz Glenc, Patryk Pietrasz, Tobiasz Stwiertnia, Grzegorz Polak, Łukasz Kubica. Re: Dawid Loga, Mateusz Pietrasz, Dominik Ciba, Adam Polak, Dawid Franecki, Jakub Białas, Piotr Głąbica. Trener: Krzysztof Błędowski.

LKS Czarni Gorzyce: Kamil Pałyga - Adam Chlebisz, Rafał Jakiewicz, Dawid Siedlaczek, Patryk Zakrzewski, Krzysztof Smyczek, Rafał Hernik, Aleksander Franecki, Karol Wieczorek, Patryk Panic, Rafał Cyrulik. Rezerwowi: Dawid Parma, Marcin Bugla, Jakub Folwarczny, Mateusz Kotwica. Trener: Grzegorz Folwarczny.