Lupa i Nowak z Naprzodu rozmontowali Zabełków [foto]

30.10.2011 00:03 | 11 komentarzy | kozz

W meczu trampkarzy starszych (grupa 1) Naprzód 32 Syrynia podejmował u siebie LKS Zabełków.

Już od początku gracze Naprzodu narzucili swoje warunki gry. Do przerwy zabełkowianie stracili trzy gole. Tuż po przerwie kolejne trzy. Dopiero wtedy goście z LKS Zabełków zdobyli pierwszą z dwóch bramek w tym meczu. Ostatecznie Naprzód wygrał 7:2.

LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Zabełków 7:2 (3:0)
Rafał Lupa (dwie), Kamil Nowak (dwie), Krzysztof Czajka, Dominik Nachlik, i Krzysztof Pytlik (po jednej) - Patryk Kimmel, Aleksander Gołąbek (po jednej)

Składy:

LKS Naprzód 32 Syrynia: Paweł Grabowski, Krzysztof Pytlik, Błażej Olech, Tomasz Lankocz, Kamil Nowak, Damian Bugla, Krzysztof Bugla, Łukasz Mandera, Dominik Nachlik, Rafał Lupa, Krzysztof Czajka. Rezerwa: Bartosz Niewolski, Krzysztof Chromik, Michał Siodmok, Tomasz Biskup, Kamil Sobol, Dawid Sokół, Patrycja Bąk, Karolina Hekiert, Małgorzata Trzaskalik, Marcin Czajka. Opiekun: Marek Kurzydym.

LKS Zabełków: Dominik Kupka, Kamil Pacha, Patryk Kimmel, Michał Warzeszka, Aleksander Gołąbek, Szymon Płaczek, Paweł Ciuberek, Dawid Szryt, Mateusz Lazar, Patryk Krmasek, Rafał Kolar. Rezerwa: Marcin Warzeszka, Tobiasz Utrata, Dawid Banik.