imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Przegrana Krzanowic z Gliwicami

06.11.2011 22:25 | 2 komentarze | WiZ
Ostatnia aktualizacja: 07.11.2011 00:25

W meczu II ligi siatkówki kobiet siatkarki GS UKS Krzanowice przegrały u siebie z  AZS Politechniką Gliwice 1:3.

Przed tym spotkaniem przeciwniczki były wiceliderkami II ligi i zajmowały jedno miejsce wyżej od drużyny z Krzanowic. Gliwiczanki to spadkowicz z pierwszej ligi, który znów chce powrócić do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszy wyrównany set należał do gospodyń, którego wygrały 25:20. Niestety następne trzy sety padły łupem gliwiczanek, które swym doświadczeniem i bardzo dobrą zagrywką przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.  W drużynie z Krzanowic szwankowało przyjęciem, które przy dobrej zagrywce gości zadecydowało o losach spotkania.

GS UKS Krzanowice - AZS Politechnika Gliwice 1:3 (25:20, 14:25, 16:25, 18:25)

GS UKS Krzanowice: Magdalena Sławik, Barbara Otlik, Sylwia Balcer, Agnieszka Breitschedel, Aleksandra Baron, Magdalena Bahryj, Justyna Hońca - libero oraz Klaudia Nagler, Joanna Świerczek, Daria Pylypiw, Karolina Daniszewska - libero.