Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Rozgrywki koszykówki młodzików młodszych

07.11.2011 11:12 | 3 komentarze | e

Sprawozdanie z meczu koszykówki młodzików młodszych Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Wodzisławiu Śl.

Data: 04.11.2011, godz 18:00
Miejsce: ZS Nr 3 Wodzisław Śl.
Mecz: MKS Wodzisław Śl. : UKS SP 27 Katowice

4 listopada odbył się drugi mecz koszykówki w ramach rozgrywek młodzików młodszych z udziałem naszej drużyny. Po pierwszym pewnym zwycięstwie, w kolejnym meczu podejmowaliśmy drużynę UKS SP 27 Katowice. Ten mecz zapowiadał się na wiele trudniejszy, ponieważ drużyna z Katowic jest wicemistrzem rozgrywek z ubiegłego sezonu. Pierwsze punkty w meczu zdobył nasz zespół i na początku spotkania uzyskał niewielką przewagę. Pierwszą kwartę wygraliśmy różnicą 3 punktów.  Najskuteczniejszymi zawodnikami tej kwarty byli Kamil Syska oraz Jan Paryło.

W drugiej kwarcie nasz zespół był już drużyną lepszą i do przerwy MKS Wodzisław Śl. prowadził różnicą 12 punktów. W tej kwarcie najskuteczniejsi byli Bartosz Wilk oraz Bartosz Banasik.

Trzecia kwarta to już dominacja naszej drużyny ponieważ wynik tej części spotkania to 24:6 dla młodych koszykarzy z Wodzisławia Śl. Mecz zakończył się wyraźnym i w pełni zasłużonym zwycięstwem drużyny młodzików młodszych MKS Wodzisław Śl.

Wynik końcowy: 75:54
Kwarta 1:     17:14
Kwarta 2:    22:13
Kwarta 3:    24:6
Kwarta 4:    12:21

Punkty zdobyli: Wutke Sebastian 2, Wilk Bartosz 11, Wodecki Tomasz 2, Pawliński Karol 1, Prochasek Robert 0,  Syska Kamil 16, Banasik Bartosz 22, Paryło Jan 15, Adamczewski Amadeusz 2, Ochodek Adam 2, Szałek Jan 0, Wieczorek Jakub 2.

Wyróżniającymi się zawodnikami byli Bartosz Banasik, Bartosz Wilk, Kamil Syska, Jan Paryło, jednakże słowa pochwały należą się całemu zespołowi.