Piątek, 1 marca 2024

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

Porażka Markowic na własne życzenie

11.11.2011 20:00 | 1 komentarz | WiZ

W meczu kończącym rundę jesienną LKS Markowice przegrał z LKS Bieńkowice 2:5 (1:2), po bramkach Fojcika i Tappera dla gospodarzy. Dla Bieńkowic po jednym trafieniu zaliczyli: Łątkowski, Kołpiński, Paweł Zwizło i Krzysztof Zwizło, oraz samobójczego gola strzelił Małek.

Porażka Markowic na własne życzenie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tylu niewykorzystanych sytuacji zespołu gości kibice jeszcze w tej rundzie nie widzieli. Do przerwy gospodarze powinni  prowadzić 4:0. Ale to goście schodzili do szatni z prowadzeniem 2:1. Gospodarze chociaż więcej mieli z gry i częściej byli w posiadaniu piłki to goście przeprowadzali nieliczne, ale za to skuteczne kontry. Ostatecznie pojedynek kończący rundę jesienną wygrali słabo grający goście, ale bardzo skutecznie.

LKS 07 Markowice - LKS Bieńkowice 2:5 (1:2)
Bramki: Fojcik 15., Tapper 78 - Małek 35. (sam.), Paweł Zwizło 38., Łątkowski 75, Krzysztof Zwizło 80. Kołpiński 84.

Sędziowie: Krybus, Kocorzyk, Bednarz

LKS 07 Markowice: Malon, Małek, Wilk, Majewski, Kalusek, Marek Bakaj, Marcin Bakaj, Zientek, Fojcik, Skaliński, Tapper. Rez.: Kuras, Bzowski, Sroka, Kwapisz, Malon, Lewera, Izbicki

LKS Bieńkowice: Panek, Kowolik, Kołpiński, Tyszer, Kurzawa, Dąbek, Łątkowski, Koniczny, Paweł Zwizło, Krzysztof Zwizło, Stopa. Rez. Gos, Kowalik, Sochacki.

WiZ