Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Unitki rozpoczęły trening w dniu podpisania umowy z nowym sponsorem [wideo]

09.01.2012 17:40 | 6 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 20:12

Dzisiaj o godzinie 15.00 na boczne boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu na pierwszy trening w nowym roku wybiegły mistrzynie Polski w piłce nożnej kobiet - RTP Unia Racibórz.

Unitki rozpoczęły trening w dniu podpisania umowy z nowym sponsorem [wideo]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Na pierwszym treningu pojawiło się 14 zawodniczek. Brakujące piłkarki dołączą do zespołu w ciągu kilku najbliższych dni. Pojawią się również zawodniczki przymierzane do ekipy mistrzyń Polski w tym Natasza Górnicka z AZS Wrocław, która ma zastąpić Chorwatkę Ivę Landekę. Poza futbolistką z Wrocławia na testy przylecą piłkarki z Finlandii i Ghany. Szczegóły w materiale wideo.

9 stycznia to ważna data dla klubu z Raciborza także z innego powodu. Rafako S.A. i RTP Unia Racibórz podpisali dziś oficjalną umowę o współpracy. Firma Rafako została sponsorem generalnym Mistrza Polski w piłce nożnej kobiet. Umowa została zawarta do końca 2012 r. Kwota kontraktu objęta jest tajemnicą handlową. Podpisana umowa ma kapitalne znaczenie dla raciborskiego klubu. Pomoc potentata w branży energetycznej pozwoli na optymalne przygotowanie drużyny do rozgrywek ligowych i zakładanego wywalczenia kolejnego tytułu mistrza kraju. Współpraca z Rafako daje realną szansę na odniesienie sukcesu na arenie międzynarodowej w rozgrywkach ligi mistrzyń. Od pierwszego meczu w tym roku o ligowe punkty logo Rafako pojawi się na stadionie OSiR, koszulkach zawodniczek, a także na różnego rodzaju gadżetach, biletach, karnetach i afiszach meczowych. Przypomnijmy, że Rafako S.A. jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.