imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

VT Nędza wygrał ze Strzelcem Gorzyczki [wideo]

03.02.2012 21:38 | 10 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 03.02.2012 23:38

Zawodnicy VT Nędza pokonali w meczu na szczycie II Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zespół Strzelca Gorzyczki. ZOBACZ FOTO I WIDEO.

Materiał wideo:

Mecz pierwszej ekipy w tabeli z drugą przyniósł sporo emocji. Gospodarze spotkania, siatkarze VT Nędza przegrali pierwszego seta do 19. Drugiego nie rozpoczęli lepiej długo przegrywając. Przełom nastąpił w środkowej fazie seta, kiedy ekipa z Nędzy objęła kilkupunktowe prowadzenie. Ostatecznie zawodnicy VT Nędza doprowadzili do remisu 1:1, wygrywając w secie do 22. Trzeci to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy bez większego problemu wygrali 25:17. Czwarty set od początku znów był wyrównany, jednakże z każdą minutą siatkarze z Gorzyczek słabli. Zespół lidera II ligi - VT Nędza mógł wygrać czwartego seta zdecydowanie, bo prowadzili już 24:17. W końcowym rozrachunku udało się wygrać 25:21 i w setach 3:1.

VT Nędza - Strzelec Gorzyczki 3:1 (19:25, 25:22, 25:17, 25:21)