Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

15.02.2012 19:56 | 5 komentarzy | pm

W ekstremalnych warunkach piłkarze Energetyka ROW Rybnik i Pniówka Pawłowice rozegrali mecz kontrolny.

Śnieżny sparing

Nieustanna zadyma śnieżna towarzyszyła piłkarzom z Rybnika i Pawłowic podczas środowego sparingu. Na szczęście piłkarze szanowali swoje zdrowie i nikt nie odniósł kontuzji. Mecz zakończył się w 75. minucie z powodu awarii oświetlenia. W tym momencie był rezultat remisowy 1:1. Na prowadzenie rybniczan wyprowadził Gładkowski, który wykorzystał dośrodkowanie Semeniuka. Tuż przed przerwą, po dobrze rozegranym rzucie rożnym, do remisu doprowadził Oszek.
W sobotę rybniczanie wyjeżdżają na sparing do Katowic z tamtejszym Rozwojem.

Energetyk ROW Rybnik – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:1)
Bramki: Gładkowski (5.) – Oszek (40.)
ROW: I połowa; Łobaczewski, Janik, Szary, Krotofil, Kasprzak, Gródek, Jary, Gładkowski, Semeniuk, Szatkowski, Gajewski.
II połowa; Gocyk, Kachel, Grolik, Wrześniak, Andraszak, Wójcik, Dzięgielowski, Bonk, Cieślak, Sieniawski (testowany), Olczak.