Wtorek, 23 lipca 2024

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

Spacer po plaży piłkarek Unii

24.02.2012 07:58 | 1 komentarz | kozz

Jak zwykle dwie jednostki treningowe zaliczyły piłkarki RTP Unia Racibórz na zgrupowaniu w Niechorzu, gdzie szlifują formę przed wznowieniem rozgrywek Ekstraligi.

Spacer po plaży piłkarek Unii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czwartkowe zajęcia były nieco mniej intensywne niż zazwyczaj. Pierwszy trening zawodniczki spędziły na grze w siatkonogę. Po południu sztab szkoleniowy zalecił trening strzelecki. Do zdrowia powraca Agata Tarczyńska, która nie mogła przez kilka dni ćwiczyć z powodu urazu odniesionego na sparingu w Berlinie. W grze towarzyskiej z Olimpią Szczecin, którą raciborski zespół wygrał bez większego wysiłku 13:0, kontuzji nabawiła się Karolina Wieczorek. Uraz kostki wykluczy młodą Unitkę z gier i treningów przez kilka najbliższych dni. Od zajęć musiała odpocząć także Chinasa Okoro Gloria (naciągnięta pachwina). Napastniczka z Czarnego Lądu powinna być już do dyspozycji trenerów w piątek.

Oprócz treningów na świeżym powietrzu, zespół Unii spotkał się po raz kolejny, dwukrotnie na zajęciach z psychologiem. Wieczorne godziny zarezerwowane były na odnowę biologiczną. W piątek po śniadaniu drużyna Unii ma w planach spacer po plaży. Punktem docelowym będzie latarnia w Rewalu. Po południu mistrzynie Polski ćwiczyć będą na boisku. W sobotę wcześnie rano ekipa Unii zje śniadanie, po czym uda się w podróż do Poczdamu. O godzinie 15.00 Unia zagra tam z miejscową Turbiną. Po zawodach zespół uda się w drogę powrotną do kraju. W Raciborzu autokar z piłkarkami Unii powinien zameldować się około północy.