Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Bieg przełajowy w Arboretum Bramy Morawskiej

10.03.2012 17:00 | 0 komentarzy | przy

Dziś w Arboretum Bramy Morawskiej z czynnym udziałem prezydenta Raciborza Mirosława Lenka odbył się bieg przełajowy, zorganizowany przez OSiR, Uczniowski Klub Sportowy Victoria i MKS-SMS Victoria Racibórz.

W biegu wzięło udział 22 zawodników, którzy mieli do pokonania dystans 4000 m. Jako pierwszy na mecie pojawił się Adam Koloska z czasem 20 min. 12 s. Drugie miejsce w kategorii mężczyzn zajął Mariusz Rębisz (20.55), a trzecie Ryszard Skiba (21.43). Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Klinik, Marek Zimnicki i Jacek Czekajło. Wśród kobiet zwyciężyła Beata Szyjka (22.45). Druga był Monika Pacharzyna (25.27), a trzecia Patrycja Szczęch (25.48).

Kolejnym wydarzeniem biegowym będzie tradycyjny Bieg bez Granic, który zostanie zorganizowany 3 maja. Jego uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia 10 km.