Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Start Odra wygrywa w Jaworznie!

31.03.2012 17:54 | 18 komentarzy | art

Start Odra pokonał w Jaworznie tamtejszą Szczakowiankę 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Ariel Dzionsko.

W 76. minucie goście wykonywali rzut rożny, obrońcy Szczakowianki zbyt krótko wybili piłkę, do której dopadł Ariel Dzionsko i precyzyjnym strzałem przy słupku dał swojej drużynie prowadzenie. Pięć minut przed końcem okazję do podwyższenia miał Paweł Polak, ale jego strzał końcami palców wybronił bramkarz gospodarzy.

Po tym zwycięstwie drużyna Startu ma na swoim koncie 14 punktów.

Tomasz Babuchowski, trener Odry: Powiem szczerze, że bardzo obawialiśmy się tego meczu. Szczakowianka zajmowała przed nim 4. miejsce, co świadczy o tym, że to dobra drużyna. Ale przeważała tylko przez pierwsze 15 minut.Później gra się wyrównała. A w ostatnich 25 minutach przeważała nasza drużyna. Były szanse no to by to prowadzenie nawet podwyższyć.