Wtorek, 28 maja 2024

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Biała Podlaska pokonana, czas na Pogoń Women Szczecin

12.04.2012 10:43 | 0 komentarzy | kozz

Po wysokim wczorajszym zwycięstwie w ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Polski z AZS PSW Biała Podlaska 7:0, w najbliższą sobotę (14.04) RTP Unia Racibórz powalczy tym razem o kolejną wygraną w spotkaniu ligowym.

Biała Podlaska pokonana, czas na Pogoń Women Szczecin
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przeciwnikiem raciborskiego zespołu na stadionie przy ul. Zamkowej 4 w Raciborzu będzie Pogoń Women Szczecin, najbardziej wymagający do tej pory rywal z jakim przyjdzie się zmierzyć na wiosnę w lidze podopiecznym trenerów Remigiusza Trawińskiego i Andrzeja Jasińskiego. Najbliższy przeciwnik bardzo dobrze poczyna sobie w meczach rundy rewanżowej. Szczecinianki zremisowały z pretendentem do medalowych pozycji Górnikiem Łęczna 1:1, a następnie pewnie pokonały KKP Bydgoszcz 3:0 i MUKS Tomaszów Mazowiecki 6:0. W tabeli Pogoń plasuje się na IV miejscu. Unitki po męczącej podróży z Białej Podlaskiej dziś późnym popołudniem mają zaplanowaną odnowę biologiczną. W piątek zawodniczki spotkają się na kolejnych zajęciach treningowych. Pucharowa wygrana potwierdziła niezłą dyspozycję naszego zespołu. Trenerzy Unii na dobrą i skuteczna grę liczą także w meczu ligowym.

Spotkanie RTP Unia Racibórz - Pogoń Women Szczecin rozpocznie się w sobotę, 14 kwietnia o godz. 16.00. Mecz odbędzie się na raciborskim stadionie OSiR przy ul. Zamkowej 4.Puchar Polski, środa 11 kwietnia

AZS PSW Biała Podlaska - RTP Unia Racibórz 0:7 (0:3)

Dżesika Jaszek 15., Katarina Istokova 30., Katarzyna Krupa 44., Patrycja Pożerska 61., Chinasa Okoro Gloria 80., Alicja Pawlak 87., Agata Tarczyńska 89.

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich