środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń: Wygrana po bardzo dobrej grze

13.04.2012 22:04 | 31 komentarzy | pm, kozz
Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 13:13

Piłkarze Energetyka ROW pokonali Elanę Toruń 2:1.

Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń: Wygrana po bardzo dobrej grze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Podopieczni Ryszarda Wieczorka zgarnęli kolejne trzy punkty. Tym razem rybniczanie pokonali ekipę z Torunia. Bramki dla Energetyka ROW zdobyli Kamil Kostecki i Jarosław Wieczorek. Rybniccy piłkarze powinni wygrać wyżej, ale zmarnowali kilka znakomitych okazji. M.in. do pustej bramki z 6 metrów nie trafił Dawid Semeniuk. Po tym zwycięstwie Energetyk ROW awansował na 11. miejsce.


Przez cały mecz obie drużyny były dopingowane przez swoich kibiców. Ich doping, sztuczne światła i dobra frekwencja spowodowały, że w Rybniku zapachniało dużą piłką. Fajnie, że do tego dostosowali się piłkarze.

Po meczu powiedzieli:
Ryszard Wieczorek, trener Energetyka ROW
Wygraliśmy bardzo, bardzo ważny mecz. Cieszy, że po bardzo dobrej grze. I oto chodzi w piłce, tylko grając na „tak” zachęcimy ludzi, aby przychodzili na mecze. To była znakomita reklama futbolu. Mamy bardzo szeroką kadrę i to zaczyna przynosić efekty. Teraz mamy dwa mecze wyjazdowe, jak wygramy jeden będziemy szczęśliwi. Dziś było prawdziwe widowisko, grałem w piłkę wiele lat i wiem, że przy takich kibicach, przy takiej oprawie gra się inaczej.

Energetyk ROW Rybnik - Elana Toruń 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Kostecki (5.), Jarosław Wieczorek (29.) - Karol Lewandowski (9.)

ROW: Gocyk, Andraszak (62. Wrześniak), Grolik, Krotofil, Szary, Bonk (68. Szatkowski), Jary, Wieczorek, Semeniuk (86. Gródek), Kostecki, Gładkowski (79. Gajewski)

Czytaj więcej we wtorek w Tygodniku Rybnickim

Ludzie:

Jarosław Wieczorek

Jarosław Wieczorek

Poseł na Sejm, były Wojewoda Śląski