Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Start Odra pokonał Start z Namysłowa

18.04.2012 19:32 | 11 komentarzy | art

Start Odra Bogdanowice zwyciężył 1:0 ze Startem Namysłów. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Daniel Pietrycha.

Decydująca akcja miała miejsce w 66. minucie meczu. Na prawej stronie zdołał przedrzeć się Mateusz Krupa, który płasko dośrodkował w pole karne gdzie najlepiej znalazł się Daniel Pietrycha. To druga bramka tego zawodnika w barwach Startu Odry. W sobotę trafił w przegranym meczu z Skałką Żabnica.

Dopiero od tego momentu mecz nabrał rumieńców. Wcześniej co prawda przeważali gospodarze, ale grali zupełnie nieprzekonywująco. W efekcie w pierwszej połowie stworzyła tylko dwie groźniejsze sytuacje, ale strzały Pawła Polaka z bliska i Zbigniewa Grasmana zza pola karnego były niecelne.

Po zdobyciu bramki gra nabrała rumieńców. Spore kłopoty defensywie goście sprawiały rajdy Polaka, który próbował nie tylko dogrywać ale i strzelać. Raz był bliski pokonania bramkarza gości, który z najwyższym trudem obronił jego uderzenie z 10 metrów. Swoją szansę miał również Bartosz Zyguła, którego uderzenie z główki zatrzymało się na słupku.

Skład Startu Odry: Bąkowski, Dzionsko, Kaliciak, Bańczyk, Harmata, Pietrycha, Sławik (60. Szepeta), Krupa (80. Nielek), Grasman, Polak (90. Rybak), Zyguła (90. Gać).

Start Odra – Start Namysłów 1:0 (0:0)

Bramka: Pietrycha (66.)