19.04.2012 09:54 | 23 komentarze | kozz
Ostatnia aktualizacja: 19.04.2012 15:00

Okazałe zwycięstwo odnieśli piłkarze Startu Pietrowice Wielkie nad Naprzodem Czyżowice.

Pietrowice przełamały gospodarską niemoc

Materiał wideo:

Start wygrał na swoim boisku po raz pierwszy od 29 maja 2011 roku, kiedy zwyciężyli z Płomieniem Połomia 2:1. Od blisko roku stadion  Pietrowic był zaczarowany i zawodnicy tego klubu nie potrafili wygrać ani jednego meczu w roli gospodarza. W środę w ramach 20. kolejki klasy okręgowej przed ostatatnie w tabeli Pietrowice wygrały z zajmującym dziewiąte miejsce Naprzodem Czyżowice 4:0. Zwycięstwo gospodarzom jednak nie przyszło łatwo. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, a pierwszy gol padł w 54. minucie. Kolejne bramki padły dopiero w końcówce spotkania.

Szczegóły w materiale wideo.

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Naprzód Czyżowice 4:0 (0:0)
Leszek Nieckarz 54., Łukasz Bawoł 87., Michał Kozak 90., Sebastian Marcinek 90.+3.

Żółte kartki: Tomasz Wardęga (LKS Start Pietrowice), Mateusz Buko (LKS Naprzód Czyżowice)

Sędziowali: Sławomir Kozioł, Kamil Laska, Paweł Guział (Podokręg Racibórz)

LKS Start Pietrowice Wielkie: Remigiusz Danel - Bartosz Fabijanowicz (75. Michał Kozak), Tomasz Wardęga, Patryk Muszalik, Dawid Węgrzyn, Rafał Haras, Leszek Nieckarz, Jarosław Rachwalski, Sebastian Mazur (90. Dawid Marcinek), Sebastian Marcinek, Łukasz Bawoł. Trener: Remigiusz Danel.

LKS Naprzód Czyżowice: Łukasz Janeta - Mateusz Buko (46. Paweł Tannenberg), Szymon Weideman, Artur Sosna, Paweł Kucharski (60. Łukasz Raszczok), Paweł Staniczek, Tomasz Palasz, Rafał Mandera, Mateusz Szuścik (60. Sebastian Buko), Zbigniew Adamczyk, Kamil Kucharski (75. Sebastian Sosna). Trener: Antoni Jeleń.