Wtorek, 24 września 2024

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

GS UKS Krzanowice przegrał baraże - spada do III ligi

13.05.2012 22:31 | 5 komentarzy | kozz

Siatkarki Krzanowic pod ponad miesięcznej walce w barażach o utrzymanie się w drugiej lidze poniosły porażkę i w następnym sezonie powalczą w rozgrywkach trzecioligowych.

Dziewczęta z Krzanowic wyjechały na rewanżowy mecz do Krakowa z nadzieją utrzymania drugiej ligi. Pierwszy set pokazał, że krzanowiczanki są zdecydowanym faworytem, ponieważ bez większych problemów wygrały. Druga i trzecia partia były bardzo nerwowe. Drużyny zdobywały punkty seriami, niestety w ostatecznym rozrachunku to gospodynie zdobywały najważniejsze oczka i prowadziły 2:1 w setach. Set czwarty przebiegał pod pełną kontrolą gospodyń, które z pełną determinacją i wolą walki chciały osiągnąć zamierzony cel - awans do II ligi. Mecz wygrały jednym elementem zagrywką. Właśnie tą pewnością, walką i pełnym zaangażowaniem krakowianki osiągnęły II ligę.

Pierwszy mecz: GS UKS Krzanowice - KS Bronowianka Kraków 3:2 (25:15, 23:25, 22:25, 25:18, 15:8)
Drugi mecz: KS Bronowianka Kraków - GS UKS Krzanowice 3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:18)

Skład: Magdalena Sławik, Barbara Otlik, Sylwia Balcer, Aleksandra Baron, Klaudia Nagler, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska libero, Daria Pylypiw.