Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

28.05.2012 00:29 | 16 komentarzy | kozz

Do końcowego gwizdka nie było pewności czy lider B klasy zdobędzie u siebie komplet punktów. Postraszył ich outsider.

Pietraszyn napędził stracha Studziennej

Do przerwy LKS Studzienna prowadziła 2:0 po golach z końcówki meczu. Po przerwie drużyna gości z Pietraszyna poderwała się po wykorzystanym rzucie karnym. Nawet gol na 3:1 nie zniechęcił Pietraszyna, który jeszcze raz trafił do siatki. KS Pietraszyn większość drugiej połowy grał w "10" po czerwonej kartce dla swojego zawodnika.

LKS Studzienna - LKS Pietraszyn 3:2 (2:0)
Andrzej Miensopust 38., Rafał Drożdż 42., Mateusz Janik 82. - Seweryn Strachota 67., Piotr Cerkowniak 85.

Żółte kartki: Adam Piechaczek, Arnold Matuszek (obaj LKS Studzienna), Łukasz Ottawa (dwie - KS Pietraszyn)

Czerwona kartka: Łukasz Ottawa (KS Pietraszyn)

Sędziowali: Mateusz Gaszka, Rafał Koterba, Robert Derleta.

Składy:

LKS Studzienna: Krzysztof Dudek - Andrzej Miensopust, Łukasz Widenka, Damian Siwoń, Grzegorz Wicha, Adrian Szymiczek, Rafał Drożdż (72. Krzysztof Masny), Adam Piechaczek (88. Rafał Psota), Dawid Marcinek, Arnold Matuszek (63. Jakub Front), Marcin Dzierzęga (46. Mateusz Janik). Trener: Piotr Urbańczyk.

KS Pietraszyn: Łukasz Kretek (46. Michał Szukalski) - Mateusz Duda (85. Adrian Krautwurst), Adam Sopel (65. Dawid Kretek), Mariusz Kubny, Dawid Brodziński, Piotr Gałkowski, Seweryn Strachota, Marcin Bednarz, Łukasz Ottawa, Piotr Cerkowniak, Tomasz Świerczek. Trener: Marcin Bednarz.