Gol Łukasza Zejdlera dla Cracovii Kraków

09.07.2012 10:40 | 2 komentarze | kozz

Wychowanek Unii Racibórz, Łukasz Zejdler przebywa na testach w pierwszoligowej Cracovii Kraków i już w debiucie strzelił gola.

Cracovia rozegrała mecz sparingowy z Sandecją Nowy Sącz i zremisowała go 2:2. Zejdler, który ostatnio występował w barwach czeskiego Banika Ostrawa strzelił gola na 2:1 dla krakowskiego klubu w 76. minucie meczu.

Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Bartłomiej Dudzic 9, Łukasz Zejdler 76 - Arkadiusz Aleksander 30, Filip Burkhardt 84

Cracovia Kraków: Szymon Gąsiński - Mateusz Żytko, Miloš Kosanović, Andraž Struna, Adam Marciniak (71. Bojan Puzigaća) - Marcin Budziński, Vladimir Boljević (71. Bartłomiej Setlak), Dawid Rupa, Sebastian Steblecki, Krzysztof Danielewicz - Bartłomiej Dudzic (82. Kamil Kłusek). W drugiej połowie grali także: Dawid Dynarek, Krzysztof Nykiel, Bartłomiej Niedziela, Łukasz Zejdler.

Sandecja Nowy Sącz: Sebastian Kosiorowski - Patryk Ogórek, Peter Petrán, Kamil Szymura, Marcin Kowalski - Mateusz Młynarczyk, Paweł Leśniak, Adrian Mielec, Piotr Kosiorowski, Wojciech Mróz - Arkadiusz Aleksander. Grali także: Janković, Sebastian Szczepański, Bartosz Wiśniewski, Filip Burkhardt, Kamil Słaby, Marcin Makuch, Yuriy Zinyak.

żółta kartka: Gąsiński.

sędziował: Maciej Koster (Kraków).
widzów: 1000.

ZOBACZ GOLA ŁUKASZA ZEJDLERA - 5:20 skrótu meczowego