Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Kolejne medale Tokarskiego, Nawaryńskiej i Tomali

14.07.2012 21:21 | 0 komentarzy | kozz

W drugim dniu mistrzostw Polski juniorów 15- i 16-letnich pływacy Zespołu Szkół Ogólnokształących Mistrzostwa Sportowego wywalczyli kolejne trzy medale.

Na MPj 16-letnich Krzysztof Tokarski okazał się najlepszy na dystansie 200 metrów stylem klasycznym, a Katarzyna Nawaryńska wywalczyła srebro płynąc 50 metrów stylem grzebietowym.

Na MPj 15-letnich Aleksandra Tomala zdobyła brąz na 50 metrów stylem motylkowym. Złoty medal przegrała zaledwie o dwie setne sekundy.

Mistrzostwa Polski juniorów 15-letnich odbywają się w Dębicy, a MPj 16-letnich w Gliwicach.

Ponadto w finałach znaleźli się: Katarzyna Rogacz (200 m st. zmienny - 6. miejsce), Małgorzata Niedźwiedzka (200 m st. zmienny - 14. miejsce), Hanna Siwek (200 m st. klasyczny - 13. miejsce)