Brzezie wywiozło komplet punktów

12.08.2012 23:34 | 4 komentarze | ma.w

Rozegrane w deszczu spotkanie w Bieńkowicach przyniosło cztery gole i emocje do końcowego gwizdka. Do przerwy strzelali tylko goście.

Pierwsze trafienie sezonu dla LKS Brzezie zaliczył w 20 minucie Mateusz Burakowski. Drugi gol padł w 40 minucie w zamieszaniu pod polem karnym, uderzał Maciej Kremzer i po rykoszecie piłka znalazła się w siatce. Dwie minuty później na 3:0 strzał z piątego metra zamienił Michał Jambor. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w 89 minucie Adam Tatara.

Trenerowi zależało aby wszyscy zagrali stąd zmiany w końcówce meczu, po których gospodarze zaczęli groźniej atakować bramkę przyjezdnych. - To ważne rozpocząć sezon od zwycięstwa. Punkty cieszą bardziej niż styl w jakim je wywalczyliśmy. Wierzę, że z formą będzie już tylko lepiej. Co do składu  było to już ułożone tak jak ma być, choć paru graczy musiało pauzować za kartki - powiedział po meczu Tomasz Gromala. 26-latek prowadzi Brzezie już trzeci sezon. Zdzisław Małys trenujący gospodarzy winił za wysoką porażkę swego bramkarza i braki treningowe swoich podopiecznych. - Dopiero co zaczęliśmy przygotowania do sezonu - stwierdził. Nie krył rozczarowania umiejętnościami Brzezia, twierdząc, że z taką grą ciężko będzie im włączyć się do walki o awans.