Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

29.08.2012 21:27 | 15 komentarzy | kozz

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz choć przegrywali do przerwy 0:2 to zdołali wygrać aż 5:2 w meczu 1/8 Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Racibórz.

Bohaterem spotkania był Roman Kowalczyk, który grał tylko w drugiej połowie, a i tak zdążył strzelić cztery gole. Piąte trafienie dla raciborzan dorzucił Marcin Pawlisz. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Tomasz Wittek. Unia Racibórz zagra w ćwierćfinale PP.

KS 1905 Krzanowice - KP Unia Racibórz 2:5 (2:0)
Tomasz Wittek 27., 36. - Roman Kowalczyk 68., 81., 82., 90., Marcin Pawlisz 73.

Składy:

KS 1905 Krzanowice: Matejasik - Kerner, Juraszek, Herber, Szafarczyk, Frankowski, Bedryj, Wittek (64. Hince), Hnida (71. Piorkowski), Pytlarz (45. Grzesiczek), Jenderka.

KP Unia Racibórz: Kała - Słysz, W.Pytlik, Ciuberek, M.Pytlik (46. Ploch), Kurasz, Zychma, Adamczyk (46. Podstawka), Grzesik, Pniewski (46. Kowalczyk), Bondaro (46. Pawlisz).