Adamowice zaskoczyły Spartę Babice - FOTO

16.09.2012 19:56 | 22 komentarze | kozz

Niewielu kibiców się tego spodziewało, ale w konfrontacji Babic i Adamowic wygrali ci drudzy. Jeszcze przed meczem kierownik drużyny Babic, Bronisław Franosz mówił, że Sparta Babice wygra, tylko nie wie jak wysoko.

To był niespodziewany upadek Babic. Na zdjęciu napastnik Sparty - Krzysztof Merkel.

Jak pokazało boisko mylił się. Choć to babiczanie prowadzili już 2:0 to jeszcze przed przerwą Adamowice zdołały wyrównać. Po przerwie drużyna gości strzeliła o jednego gola więcej niż Sparta i trzy punkty pojechały do Adamowic. Jest to pierwsza porażka Sparty Babice w tym sezonie. Dwa lata temu gdy obie drużyny grały jeszcze w B klasie, Adamowice również pokonały Babice w stosunku 2:0. Obecnie obie ekipy walczą o mistrzostwo raciborskiej C klasy.

LKS Sparta Babice - LKS Adamowice 3:4 (2:2)
Krzysztof Merkel, Paweł Hildebrand, Dawid Ciemięga - Krzysztof Kręcichwost, Sebastian Kokot, Paweł Hajok, Karol Rostek.