29.09.2012 19:49 | 29 komentarzy | kozz

Po kilku porażkach z rzędu piłkarze KS Stal Kuźnia Raciborska odbijają się z dna tabeli klasy okręgowej.

Stal Kuźnia Raciborska odbija się od dna - FOTO
Kamil Pierchała (Stal) nie krył radości schodząc z boiska

Po zeszłotygodniowej wygranej z Płomieniem Połomia 2:0, przyszedł czas na zdobycie trzech punktów z Naprzodem Czyżowice. W sobotnim meczu Kuźnia wygrała na swoim boisku 2:1 po golach Patryka Todoruka i Damiana Kiliana. Dla gości honorowe trafienie zaliczył Zbigniew Adamczyk w piątej minucie doliczonego czasu drugiej połowy. - W końcu zaczęliśmy strzelać bramki - cieszy się trener kuźnian, Zdzisław Marszolik.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Naprzód Czyżowice 2:1 (2:0)
Patryk Todoruk 17., Damian Kilian 26. - Zbigniew Adamczyk 90.+5.

Żółte kartki: Wojciech Kilian (KS Stal), Artur Sosna, Marek Raszczok (obaj Czyżowice).

Sędziowali: Wojciech Zarzycki, Robert Szczepaniak, Piotr Skalski (Podokręg Bytom).

KS Stal Kuźnia Raciborska: Herok - Prekaniak, Pierchała (86. Tokarski), D.Kilian, W.Kilian, Sobalak, Marszolik (90. Miś), Żak (87. Hómin), Todoruk (80. Kazimierz), Klar, Holona.

LKS Naprzód Czyżowice: Janeta - A.Sosna, Cichy, Raszczok (70. Demus), Weideman, Palasz (46. Adamczyk), Buko, Szuscik, Szydlik (65. S.Sosna), Mandera, Kucharski.