Wtorek, 24 września 2024

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Wyjazdowe zwycięstwo po tie-breaku

18.10.2012 10:20 | 2 komentarze | kozz

Siatkarki krzanowickiego UKS wygrały w meczu wyjazdowym z VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:2.

Było to czwarte spotkanie podopiecznych Tomasza Kuziaka w rozgrywkach III ligi. Pierwsze dwie partie były zacięte, do rozstrzygnięcia potrzebne było granie na przewagi. W pierwszym secie wygrał zespół z Krzanowic, a w drugim gospodynie. Trzecia odsłona znów należała do GS UKS Krzanowice, którą siatkarki z Raciborszczyzny wygrały do 20. Takim samym wynikiem tylko na korzyść zespołu cieszyńskiego zakończyła się czwarta partia i potrzebny był dodatkowy set. W tie-breaku swoją wyższość nad rywalkami udowodniły krzanowiczanki wygrywając do 9.

Kolejne spotkanie UKS Krzanowice rozegra w sobotę we własnej hali a przeciwnikiem będzie ostatni w tabeli GLKS Wilkowice.

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 2:3 (24:26, 27:25, 20:25, 25:20, 9:15)