imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Krzanowiczanki rozkręcają się z meczu na mecz

23.11.2012 22:02 | 2 komentarze | kozz

W miniony poniedziałek podopieczne Tomasza Kuziaka pokonały we własnej sali lidera trzecioligowych rozgrywek, natomiast w piątkowy wieczór zwyciężyły po tie-breaku w wyjazdowym pojedynku z Dębowianką Dębowiec.

To zwycięstwo zbliża GS UKS Krzanowice do czołówki siatkarskiej III ligi kobiet. Siatkarki z Krzanowic prowadziły już 2:0 po wygranych do 23. i 25. Trzeci set był koszmarnym w wykonaniu ekipy Kuziaka. Przegrały go do 11. W czwartym secie również krzanowickie siatkarki okazały się gorsze. Tie-break należał do zespołu z Krzanowic, który wygrał 15:13.
GS UKS Krzanowice znajduje się na czwartym miejscu w tabeli. Wygrana z Dębowianką jest czwartą z rzędu w lidze. Za tydzień derbowa rywalizacja w Krzanowicach z UKS Jedynką Erbud Rybnik.

UKS Dębowianka Dębowiec - GS UKS Krzanowice 2:3 (23:25, 25:27, 25:11, 25:21, 13:15)