środa, 27 października 2021

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

Juniorzy młodsi rozpoczęli piłkarskie potyczki w hali

08.12.2012 23:37 | 16 komentarzy | kozz, (ak)

W hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbyła się pierwsza runda spotkań juniorów młodszych podokręgu Racibórz. W turnieju juniorów w piłce nożnej udział bierze siedem ekip: dwie Unii Racibórz i Stali Kuźnia Raciborska oraz po jednej Rafako Racibórz, Czarnych Nowa Wieś i Bieńkowic.

Juniorzy młodsi rozpoczęli piłkarskie potyczki w hali
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy młodsi (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (08.12.2012)

Kuźnia Raciborska I – Rafako Racibórz 8:3 (3:2)
Marcin Stasiowski 5, Dawid Miś, Denis Forysz, Daniel Jary – Denis Abramczyk 3.

Unia Racibórz I – Bieńkowice 8:0 (2:0)
Rafał Chałupiński 3, Dominik Siedlaczek 3, Patryk Pundyk 2.

Kuźnia Raciborska II – Unia Racibórz II 2:3 (1:0)
Patryk Słupina 2 – Denis Sinica 2, Łukasz Jambor.

Rafako Racibórz – Unia Racibórz I 1:6 (0:2)
Denis Abramczyk – Rafał Chałupiński 3, Piotr Sromek, Dominik Siedlaczek, Mateusz Goral.

Kuźnia Raciborska II – Bieńkowice 3:7 (1:3)
Kamil Bonk, Damian Słupina, Błażej Puzio – Michał Cwik 3, Mateusz Witeczek 2, Dominik Pięk, Łukasz Musioł.

Kuźnia Raciborska I – Unia Racibórz II 11:2 (6:1)
Marcin Stasiowski 4, Dawid Miś 4, Denis Forysz, Rafał Martinus, Jacek Łuczak – Bartłomiej Karwowski 2.

Rafako Racibórz – Bieńkowice 8:3 (2:1)
Denis Abramczyk 3, Mateusz Marcinek 2, Piotr Ligocki, Jakub Cyranek, Grzegorz Czerner – Mateusz Fulneczek, Mateusz Witeczek, Łukasz Musioł.

Unia Racibórz I – Unia Racibórz II 10:4 (6:1)
Patryk Pundyk 3, Rafał Chałupiński 2, Dominik Siedlaczek 2, Kamil Pundyk 2, Dominik Adamiak – Radosław Rubczyński 2, Denis Sinica, Tomasz Piwowarczyk.

Kuźnia Raciborska I – Kuźnia Raciborska II 15:0 (5:0)
Marcin Stasiowski 5, Dawid Wośko 3, Rafał Martinus 2, Denis Forysz 2, Jacek Łuczak 2, Daniel Jary.

MIEJSCEDRUŻYNAMECZEPUNKTYBRAMKI
1.Kuźnia Raciborska I3934:5
2.Unia Racibórz I3924:5
3.Rafako Racibórz3312:17
4.Bieńkowice3310:19
5.Unia Racibórz II339:23
6.Nowa Wieś000:0
7.Kuźnia Raciborska II305:25

 

Zapowiedź II kolejki (22.12.2012)
Nowa Wieś – Kuźnia Raciborska II (sb 9:00), Kuźnia Raciborska I – Bieńkowice (sb 9:35), Unia Racibórz I – Nowa Wieś (sb 10:10), Unia Racibórz II – Bieńkowice (sb 10:45), Unia Racibórz I – Kuźnia Raciborska II (sb 11:20), Nowa Wieś – Unia Racibórz II (sb 11:55), Rafako Racibórz – Kuźnia Raciborska II (sb 12:30), Kuźnia Raciborska I – Unia Racibórz I (sb 13:05), Rafako Racibórz – Nowa Wieś (sb 13:40).