Młodzież Stali Kuźnia Raciborska odprawiła LKS Tworków

26.01.2013 18:43 | 12 komentarzy | kozz

Damian Kilian i Denis Kocur zdobyli po dwa gole dla KS Stal Kuźnia Raciborska w jednym z pierwszych tegorocznych sparingów. W rywalizacji z Tworkowem Kuźnia wygrała 4:1. Honorowe trafienie dla tworkowian zanotował Wojciech Podolak.

Mecz rozegrano na pokrytej śniegiem bocznej murawie Stadionu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej. Gracze Stali do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Kocura i Kiliana. Po przerwie gospodarze trafili do siatki rywali po raz trzeci za sprawą Kocura. Gol na 3:1 autorstwa Podolaka nie był ostatnim w tym spotkaniu - końcowy cios drużynie z A klasy zadał Kilian.

Był to mecz debiutów. Na ławce trenerskiej Kuźni zadebiutował Remigiusz Danel, a Tworków po raz pierwszy poprowadził Andrzej Wypłosz.