Wtorek, 24 września 2024

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Kto zatrzyma siatkarki z Krzanowic? Jedenasta wygrana!

26.01.2013 22:45 | 3 komentarze | kozz

Passa jaka do tej pory nie miała miejsca. Siatkarki GS UKS Krzanowice wygrały w rozgrywkach trzeciej ligi jedenasty mecz z rzędu. Tym razem pokonały MKS Czechowice-Dziedzice 3:0.

Faworyzowane krzanowiczanki zaczęły spotkanie od pewnego prowadzenia. Przewyższały gości w każdym elemencie sztuki siatkarskiej. Stan ten trwał aż do połowy trzeciej partii. Od stanu 18:14 dla Krzanowic w trzecim secie zaczęła się zadyszka gospodyń, które nie wiedzieć czemu zaczynają popełniać proste błędy, co skrzętnie wykorzystały rywalki doprowadzając do wyniku 22:20 dla Czechowic. Trener Krzanowic wziął czas i postarał się zmobilizować swoje podopieczne, by wróciły do swojej skutecznej gry. Po trzydziestu sekundach przerwy gospodynie ruszyły do odrabiania strat. W ciągu kilku minut doprowadziły do remisu, a następnie zadały przeciwnikowi decydujący cios - wygrały seta i cały mecz.

GS UKS Krzanowice - MKS Czechowice - Dziedzice 3:0 (15,11,23)

Skład: Magdalena Sławik, Klaudia Nagler, Joanna Swierczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska, Justyna Swierczek oraz Julia Sycz, Simona Duda, Joanna Staniszewska, Malwina Skoczylas. Trener: Tomasz Kuziak.