Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

01.04.2013 12:30 | 8 komentarzy | kozz

Mało kto spodziewał się, że po bezbramkowej pierwszej połowie, kibice zobaczą emocjonującą i pełną dramaturgii drugą część meczu.

Rachwalski podłamał Rudy strzałem życia

W XVII kolejce raciborskiej A klasy na boisku w Rudach miejscowy Buk spotkał się ze Startem Pietrowice. Pierwszego gola zdobyli gospodarze, a kibice zobaczyli gola autorstwa powracającego do dawnej formy Tomasza Boka. Piętnaście minut później na 2:0 podwyższył Mateusz Procek i nic nie wskazywało na to, że przebieg meczu może diametralnie się zmienić.

Wszystko odmieniło piękne trafienie Jarosława Rachwalskiego, który trafił piłką pod poprzeczkę, nawiązując tym samym kontakt bramkowy. Były Unita wyrównał stan meczu w 82. minucie. Zaskoczeni gospodarze przyjęli jeszcze jeden cios w 88. minucie, gdy na 3:2 Pietrowice wyprowadził Damian Wojtyla. Pietrowice dzięki trzem punktom znalazły się w górnej części tabeli A klasy. Rudy znajdują się tuż za pierwszą trójką.

Rudy - Pietrowice 2:3 (0:0)