13.04.2013 21:06 | 0 komentarzy | kozz

W inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej drużyna LKS Start Mszana zwyciężyła Iskrę Rowień 4:0.

Start zgasił Iskrę

W 21. minucie spotkania Start objął prowadzenie, a autorem bramki był Mateusz Skomro. Pierwsza połowa meczu zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy, bo na kwadrans przed końcem tej części meczu gola strzelił Artur Kuczka. W drugiej połowie Rowień musiał uznać wyższość zawodników Mszany, którym udało się jeszcze dwa razy usadowić piłkę w bramce. Oba celne strzały oddał Artur Grabiec.

Tym samym Mszana objęła prowadzenie w tabeli rybnickiej A Klasy.

LKS Start Mszana - Iskra Rowień 4:0 (2:0)
Mateusz Skomro 21., Artur Kuczka 29., Artur Grabiec 53., 85.

Start: Adrian Henkel, Rafał Nowak, Wojciech Telicha, Bartłomiej Kuźnik, Kamil Świerczek (65. Jonasz Pukowiec, Rafał Grzegoszczyk, Damian Król (70. Janusz Muszyński, Mateusz Skomro, Łukasz Adamczyk (75. Patryk Marek, Artur Kuczka (50. Łukasz Florek), Artur Grabiec.

Pozostali rezerwowi: Damian Chłopecki, Grzegorz Seidel, Karol Dzierżęga.

Trener: Marian Piechaczek.

Iskra: Rafał Bocianowski, Krzysztof Szymura (87. Adam Buchalik), Kamil Zielonka, Krzysztof Żyła, Przemysław Mosz (46. Piotr Żur), Leszek Święcki, Wojciech Konsek, Piotr Żarczyński, Łukasz Koczuba, Patryk Sawiński, Michał Dzierżęga (55. Grzegorz Buchalik).

Pozostali rezerwowi: Piotr Maczuga.

Trener: Rafał Juraszczyk.