Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Kuriozum na meczu C-klasy w Kokoszycach

24.04.2013 07:44 | 8 komentarzy | art

Zawodnik Kokszyc wyrwał sędziemu czerwoną kartkę i ją podarł. Mecz został przerwany.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w niedzielnym meczu klasy C podokręgu Racibórz, rozgrywanym pomiędzy KS Kokoszyce a Przyszłością II Rogów. Jak podaje oficjalna strona internetowa Przyszłości Rogów w 58. minucie meczu przy wyniku 1:1, zmierzającą do bramki ospodarzy ręką zatrzymał jeden z piłkarzy Kokoszyc. W tej sytuacji arbiter podyktował rzut karny i pokazał winowajcy czerwoną kartkę. "Wtedy jeden z zawodników Kokoszyc wyrwał sędziemu kartkę i ją podarł. Doszło do czynnej napaści na sędziego i w tym momencie arbiter skończył spotkanie" - opisuje strona internetowa Przyszłości Rogów.

Rogowianie oczekują, że mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na ich korzyść.