Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Energetyk ROW: z Polkowicami na remis

24.04.2013 23:03 | 2 komentarze | KP

W spotkaniu 25. kolejki drugiej ligi zachodniej piłkarze Energetyka ROW Rybnik zremisowali przed własną publicznością z zespołem KS Polkowice 1:1.

Rybniczanie objęli prowadzenie w 33. minucie, kiedy to piłkę do bramki rywala efektownym strzałem głową skierował Roland Buchała. Tuż przed przerwą stuprocentowej okazji nie wykorzystał Kamil Kostecki. Po zmianie stron jeden z nielicznych ataków gości przyniósł efekt w postaci wyrównania. W 53. minucie gola zdobył Karol Fryzowicz, który przelobował Daniela Kajzera. Rybniczanie mieli wiele okazji do ponownego objęcia prowadzenia, jednak świetnie między słupkami KS Polkowice spisywał się Damian Primel.

Energetyk ROW Rybnik - KS Polkowice 1:1 (1:0)

bramki: Roland Buchała 33' - Karol Fryzowicz 53'