Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

29.04.2013 14:27 | 6 komentarzy | kozz

W ramach XXI kolejki spotkań raciborskiej A klasy stoczono mecz na dole tabeli. Nabierające rozpędu Ocice, które w minionym tygodniu zdobyły pierwsze trzy punkty w sezonie podejmowały Górki Śląskie znajdujące się o pozycję wyżej.

Ocice włączyły "siódmy" bieg

Świetnie od początku grała ekipa gospodarzy, która po dwóch pięknych trafieniach Dawida Nieckarza prowadziła 2:0. Przed przerwą ekipa z Górek strzeliła kontaktową bramkę za sprawą Mateusza Talika. Po przerwie zespół z Górek Śląskich rozpracował duet Jasny-Binek. We dwójkę strzelili pięć goli. W meczu padł jeszcze jeden gol dla drużyny przyjezdnej, a jego autorem z rzutu karnego był Tomasz Zawada.

LKS Ocice Racibórz - LKS Górki Śląskie 7:2 (2:1)
Dawid Nieckarz 6., 17., Dariusz Binek 47., 54., 68., Patryk Jasny 65.-k., 90.+3. - Mateusz Talik 39., Tomasz Zawada 57.-k.

Żółte kartki: Michał Rusok, Krzysztof Polczyk, Mateusz Talik (wszyscy Górki Śląskie)

Sędziowali: Marek Kurzydym, Grzegorz Piwowarczyk, Grzegorz Wojda

LKS
Górki Śląskie: Denis Gruszka - Krzysztof Polczyk, Adrian Czogała (85. Paweł Ruchała), Piotr Zając, Szymon Szczyrba, Patryk Koźlik (85. Daniel Koźlik), Adrian Rduch, Michał Rusok (55. Radosław Moskwa), Damian Tomiczek (75. Mirosław Kalisz), Tomasz Zawada, Mateusz Talik. Ponadto: Dawid Kemda. Trener: Krzysztof Polczyk.

LKS Ocice Racibórz: Mateusz Stebel - Patryk Filipek, Patryk Jasny, Dariusz Binek, Michał Binek (80. Marcin Swandula), Michał Zieliński (85. Robert Świtała), Tomasz Dancewicz, Jan Hopko, Michał Bednarz (75. Marcin Sromek), Krzysztof Grud, Dawid Nieckarz (70. Radosław Jarzowski). Trener: Wojciech Maksymczak.